Про нас – ми розпочали свою діяльність 4 роки тому. З того часу нам вдалося зібрати потужну команду професіоналів своєї справи, які готові радувати Вас нашими стравами щодня.

Ми здобули великих перемог у хлібобулочному напрямку. Наш хліб дуже цінується населенням. Також наші напівфабрикати знають не лише там, де наш заклад, а й в інших районах м.Запоріжжя.

Ця історія

Улюблений багатьма

Вчора замовляли шашлик, люля кебаб, гриби, соуси і картопля по домашньому, хочу висловити подяку всьому персоналу, дуже швидко прийняли замовлення і привезли вчасно, все дуже смачне, свіже і гаряче, велике спасібо.заказивалі на металургів.
Ірина Олейник
21.05.2021 з колегами вирішили пообідати свинними люля кебабами зі свинини. Раніше купували і були дуже задоволені саме такими.
Артем Ситник
Хотіла поділитися з вами своїм відкликанням До мене в гості несподівано прийшли друзі, а на стіл особливо накривати було нічого. Вирішили замовити додому шашлик і овочі на мангалі. Обслужили нас чудово, все було дуже смачно (м'ясо свіже), а головне доставка швидка і ціна прийнятна!
Кристина винска