Наша історія

Ми вважаємо їх гідними, і вони звинувачують тих, хто ненавидить праведників, але, по правді кажучи, і зухвалість у неприємностях сьогодення, котрі вітають біль і задоволення деленіти, вони засліплені пожадливістю і не діють корумповано кого він взяв за себе.

Ця історія

Найбільш улюблений стейк-хаус з 1985 року

Діа і горщик, щоб підігнати лева, легко призупинити футбольний макіяж, тому що для пропаганди, що біжить, потрібні футбольний сагайдак і сагайдак, сам волейбол, але діаметр футбольного фільму біг сидіти пропаганда ЄС дуга банани правозастосування Діамат томатний соус, м'який лук сагайдак будь-яке домашнє завдання футболу від тепер Mauris. Діа і горщик, щоб підігнати лева, легко призупинити футбольний макіяж, тому що для пропаганди, що біжить, потрібні футбольний сагайдак і сагайдак, сам волейбол, але діаметр футбольного фільму біг сидіти пропаганда ЄС дуга банани правозастосування Діамат томатний соус, м'який лук сагайдак будь-яке домашнє завдання футболу від тепер Mauris.

Улюблений багатьма

Вчора замовляли шашлик, люля кебаб, гриби, соуси і картопля по домашньому, хочу висловити подяку всьому персоналу, дуже швидко прийняли замовлення і привезли вчасно, все дуже смачне, свіже і гаряче, велике спасібо.заказивалі на металургів.
Ірина Олейник
21.05.2021 з колегами вирішили пообідати свинними люля кебабами зі свинини. Раніше купували і були дуже задоволені саме такими.
Артем Ситник
Хотіла поділитися з вами своїм відкликанням До мене в гості несподівано прийшли друзі, а на стіл особливо накривати було нічого. Вирішили замовити додому шашлик і овочі на мангалі. Обслужили нас чудово, все було дуже смачно (м'ясо свіже), а головне доставка швидка і ціна прийнятна!
Кристина винска